جست و جو و دانلود کلیپ های آنلاین با نرم افزار Ashampoo ClipFind - bia 2
X
تبلیغات
زولا

bia 2

جست و جو و دانلود کلیپ های آنلاین با نرم افزار Ashampoo ClipFind

منبع : www.AsanDownload.com


شاید برای هرکاربری پیش آمده باشد که بخواهد کلیپ آنلاینی که در یکی از سرویس دهنده وجود دارد را دانلود نماید. سرویس دهنده هایی که معمولا تنه اجازه پخش و اجرای آنلاین فایل صوتی یا تصویری را می دهند و غالبا امکان دانلود از آن ها به صورت معمول وجود ندارد ؛ این در حالی است که جست و جو یک فایل در میان چندین سرویس دهنده هم شاید کار زیاد ساده ای نباشد اما ما در این مطلب به شما نرم افزاری معرفی می کنیم که به راحتی در سایت های مختلف به اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری به جست و جو پرداخته و به راحتی کلیپ های مختلف را دانلود و حتی به صورت مستقیم تبدیل هم کنید.
این نرم افزار قدرتمند و البته فوق العاده مفید که Ashampoo ClipFinder HD نام دارد بدون هیچ گونه سختی و با داشتن واسط کاربری جذابش این امکان را فراهم می کند تا با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچ گونه کاهش کیفیتی اصل کلیپ از سایت سرویس دهنده دانلود شده و کاربر بتواند به راحتی آن را در سیستم خود ذخیره نماید. البته نه فقط دانلود بلکه امکان نمایش به صورت آنلاین هم در سیستم نرم افزار گنجانده شده است. دانلود کلیپ ها با فرمت FLV و امکان تبدیل آن ها ، امکان جست وجو و دانلود کلیپ های سه بعدی ، نمایش حجم فایل دانلودی و موارد بسیار دیگر بخش هایی از امکاناتی هستند که این محصول Ashampoo در اختیار کاربران قرار می دهد.
سایت های به اشتراک گذاری آنلاینی که توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند بسیار رایج هستند که می توان از جمله آن ها به YouTube ،VideU ،MyVideo ،ClipFish ،Google Video ،sevenload Dailymotion اشاره نمود. جالب است که این نرم افزار این امکان را هم می دهد از کلیپ های مورد نظر خود Playlist  هم تهیه کرد تا در صورت لزوم به صورت خودکار پخش و اجرا شوند. Ashampoo ClipFinder HD همچنین از قابلیت Tab Browsing هم پشتیبانی می کند که در سریعتر شدن کار فوق العاده موثر خواهد بود.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo ClipFinder HD v2.07 :
- استفاده فوق العاده آسا ن از نرم افزار
- وجود چندین پوسته برای نرم افزار
- قابلیت سازگاری با انواع سایت به اشتراک گذاری آنلاین
- امکان جست و جو در میان سایت ها
- پشتیبانی از قابلیت Tab Browsing
- امکان ذخیره سازی فایل ها و تبدیل به فرمت های دیگر
- امکان دانلود و جست وجوی کلیپ های سه بعدی
- قابلیت فیلترگذاشتن برای دانلود کلیپ های HD
- حجم بسیار مناسب نرم افزار نسبت به قابلیت ها
- امکان Playlist ساختن از کلیپ های محبوب
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید.

 قیمت: 19.95 دلار آمریکا
 دانلود -  8.10 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 بحث پیرامون این مطلب در انجمن تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده لینک منبع

تاریخ ارسال: 1389,03,05 ساعت 19:57 | نویسنده: مهران | چاپ مطلب 0 نظر