بهینه سازی رجیستری با Wondershare Registry Optimizer v5.3.3 - bia 2

bia 2

بهینه سازی رجیستری با Wondershare Registry Optimizer v5.3.3

منبع : www.AsanDownload.com


بهینه سازی رجیستری ویندوز یکی از مهم ترین نکاتی است که می تواند در بالابردن کیفیت و کارآیی سیستم نقش مهمی را ایفا کند ؛ وقتی رجیستری که هسته مرکزی ویندوز است در بهترین شرایط قرار داشته باشد مطمئنا کل مجموعه ویندوز هم بدون اشکال کار خواهد کرد و به همین دلیل می توان به این نکته توجه داشت که استفاده از نرم افزارهایی که در این زمینه وجود دارند بهترین گزینه برای بهینه سازی رجیستری به شمار می رود.
Wondershare Registry Optimizer نرم افزاری بسیار قدرتمند است که تنها به منظور بهینه سازی رجیستری طراحی شده است. این نرم افزار مفید از امکاناتی نظیر اسکن رجیستری با سرعتی بسیار بالا و یافتن مشکلات موجود در آن ، تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار از رجیستری ، تعمیر به صورت دستی و خودکار فایل های خراب و قابلیت زمان بندی عملکرد نرم افزار نیز بهره می برد. واسط کاربری جذاب و سهولت در استفاده از نرم افزار از دیگر خصوصیات Wondershare Registry Optimizer به شمار می رود. سرعت اسکن رجیستری طوری تعریف شده که تنها در کمتر از 1 دقیقه کل رجیستری را اسکن و آمار دقیقی از مشکلات و موارد موجود در آن را به کاربر ارائه می دهد. استفاده از این نرم افزار تا حدود زیادی می تواند خیال شما را از رجیستری و مشکلاتی که ممکن است هر لحظه برای آن رخ دهد و در نتیجه پایه های ویندوز شما را تخریب کند راحت نماید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare Registry Optimizer v5.3.3 :
- سرعت بالا در اسکن رجیستری که کمتر از 1 دقیقه زمان لازم دارد.
- تعمیر خودکار یا دستی فایل های خراب در رجیستری
- تهیه نسخه پشتیبان از فایل های رجیستری
- زمان بندی عملکرد بخش های مختلف نرم افزار
- حذف و پاکسازی فایل های اضافی در رجیستری
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : پس از نصب نرم افزار فایل های موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کرده سپس برروی register.reg دوبار کلیک کنید ، از منوی باز شده گزینه Yes را انتخاب کرده و سپس برروی OK کلیک کنید.

 قیمت: 23.96 دلار آمریکا
 دانلود -  7.21 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 سایت سازنده
 لینک منبع
تاریخ ارسال: 1388,11,17 ساعت 09:41 | نویسنده: مهران | چاپ مطلب 0 نظر